Salon Urody KLEO
ul. Mickiwicza 88,
34-200 Sucha Beskidzka

tel.: 33 874 19 14, info@salonkleo.pl

HOME    KONTAKT
O NAS      FRYZJERSTWO      KOSMETYKA      ZDROWIE I RELAKS      WYSZCZUPLANIE      GALERIA
 
 


 

NEWSLETTER

Chcesz być informowany o najnowszych ofertach i superokazjach ?
Zapisz się...

 
 
 

O NAS

Salon Urody Kleo – fryzjerstwo i Day SPA działa dla Państwa już od 2006 roku, przechodz±c kolejne metamorfozy i wprowadzaj±c z największ± staranno¶ci± nowe firmy i nowo¶ci na rynku fryzjerskim i kosmetycznym. Kleo dzi¶ to kameralne miejsce , gdzie można zregenerować ciało i umysł oraz odnaleĽć wewnętrzn± harmonię. Elegancko urz±dzone, komfortowe wnętrza i ciepła, przyjazna atmosfera oraz fachowy personel sprawiaj±, że wizyta w naszym salonie stanie się niezwykle odprężaj±cym, niezapomnianym przeżyciem.

Zadbamy o piękny wygl±d i dobre samopoczucie w oparciu o wykorzystanie naturalnych składników z najwyższej jako¶ci profesjonalnych preparatów m.in. francuskiej firmy Thalgo. Dobroczynne działanie morskiej wody oraz alg, dostarcza naszemu zestresowanemu organizmowi kompletnego ukojenia, a magia dobroczynnego dotyku, poł±czona z najnowszymi odkryciami techniki oraz kosmetologii, przywraca utracon± życiow± energię, młodo¶ć oraz witalno¶ć. Nasz personel stale podnosi swoje kwalifikacje, ¶ledzi najnowsze osi±gnięcia na rynku kosmetycznym, co pozwala nam ¶wiadczyć usługi na najwyższym poziomie oraz dostosować nasz± ofertę do potrzeb najbardziej wymagaj±cych Klientów.

Oferujemy profesjonalne zabiegi fryzjerskie w oparciu o cał± gamę produktów firmy Loreal, zabiegi  pielęgnacyjne na twarz, dostosowane dla każdego wieku i rodzaju cery oraz zabiegi na ciało typu wellness, które odnowi±, zrelaksuj± nie tylko ciało, ale i zmysły. Posiadamy również specjalistyczne programy pielęgnacyjne dla kobiet w ci±ży i po porodzie oraz dla wymagaj±cej skóry mężczyzn.

Swietnym uzupełnieniem zabiegów pielęgnacyjnych będ± działania prozdrowotne – zachęcamy do wizyt w grocie solnej, wypróbowania całej gamy masaży leczniczych, zabiegów odtruwaj±cych organizm – Bodydetox oraz do ćwiczeń w naszej mini siłowni i kształtowania sylwetki na Rollmasażerze.

Zapraszamy również do zakupu szerokiej gamy produktów firmy Thalgo do twarzy i ciała, firmy Loreal cała gama fryzjerska ,które pozwol± Państwu na kontynuację pielęgnacji w domowym zaciszu.
Pozwól zabrać się w ¶wiat relaksu, wyciszenia i odpoczynku.

Zapraszamy 
 
O NAS    FRYZJERSTWO    KOSMETYKA    ZDROWIE I RELAKS    WYSZCZUPLANIE    GALERIA    
 
odwiedzin: 304491, dzisiaj: 82 Copyright SALONKLEO.pl